Vezérigazgatósági koordinátor

A Díjbeszedő Faktorház Zrt. Vezérigazgatóságára keressük új kollégánkat:

pozíció betöltésére.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • A Vezérigazgató feladatainak szakmai támogatása
  • A Vezérigazgatóság adminisztratív és szervezési feladatainak ellátása
  • Tárgyalások, értekezletek egyeztetése, megszervezése és előkészítése, emlékeztetők, jegyzőkönyvek készítése, az abban kiadott feladatok nyomon követése
  • Kapcsolattartás a szakmai területekkel és a cégcsoport tagjaival, megbeszélések szervezése
  • Kimutatások, elemzések készítése, munkaügyi adatszolgáltatásban közreműködés
  • Ajánlatok, szerződések, dokumentációk és kötelezettségek nyilvántartásainak vezetése, hozzátartozó dokumentumok kezelése, nyomon követése, határidők figyelése
  • Projektek előkészítésében és megvalósításában közreműködés
  • Felsővezetői kör információmegosztásának támogatása

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Felsőfokú végzettséget (preferált a jogi vagy gazdasági végzettség)
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalatot
  • Magas szintű Microsoft Office (Excel, Outlook, Word, Power point) ismeretet
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készséget
  • Digitális szemléletet
  • Hatékony időmenedzsment és szervezőkészséget

ELŐNNYEL INDULSZ, HA RENDELKEZEL:

  • Pénzintézeti vagy követeléskezelési tapasztalattal

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Cafetéria keretet
  • Barátságos, támogató légkört
  • Home office lehetőséget
  • Változatos feladatokat

HOL DOLGOZHATSZ?

1119 Budapest, Vahot utca 8.

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzodat karrier.faktor@dbrt.hu címre küldd el.